Inwestycja Michałowice Parkowa
Warto wiedzieć

Inwestycja Michałowice Parkowa

Michałowice Parkowa to inwestycja, która powstaje w podwarszawskiej miejscowości Michałowice. W ofercie znajdują się domy w zabudowie bliźniaczej. Dowiedz się dlaczego warto tu zamieszkać!

Michałowice dom na sprzedaż

Michałowice Parkowa to miejsce stworzone zmyślą o rodzinach z dziećmi, ale również osobami poszukującymi ciszy i spokoju. Deweloper zadbał o to, aby w inwestycji nie zabrakło rozwiązań, które zapewnią mieszkańcom bezpieczeństwo. W domach zamontowane są drzwi wejściowe antywłamaniowe z zabezpieczeniem przeciwwyważeniowym, jest również możliwość montażu instalacji alarmowej. Nie zabraknie tu również ekologicznych systemów. Znajdują się instalacje pod system fotowoltaiczny i rekuperacja (energooszczędna wentylacja mechaniczna). Mieszkańcy mogą również korzystać z gniazdka umożliwiającego ładowanie auta elektrycznego.

Każdy dom posiada prywatny ogródek, powierzchnia działki wynosi nawet do 500m2. Powierzchnia domu to około 250m2, w tym również pomieszczenie gospodarcze oraz strych do własnej aranżacji. Mieszkańcy mają również do dyspozycji garaż o powierzchni ponad 20m2.

Dom na sprzedaż okolice Warszawy – lokalizacja

Michałowice Parkowa to idealna opcja dla osób, którym zależy na zamieszkaniu w spokojnej i zielonej okolicy, ale również w miejscu dobrze skomunikowanym z Warszawą. Michałowice położone są w odległości zaledwie 2,5 km od granicy ze stolicą. Samochodem dojedziemy do stolicy różnymi trasami – S8, Al. Krakowską czy też Al. Jerozolimskimi. 18 minut zajmie nam dojazd pociągiem ze stacji kolejowej WKD1 i WKD12 Michałowice do stacji Warszawa Centrum.

W bliskiej odległości od samej inwestycji znajdują się liczne sklepy spożywcze oraz apteki. Tworzone są nowe ścieżki rowerowe, powstają nowe nasadzenia roślin i oświetlenie ulic. Niedaleko znajduje się także przedszkole (2km) oraz szkoła podstawowa (2,2 km).

Możesz również polubić…