hala
Warto wiedzieć

Hale stalowe pod plantację konopi siewnych – dlaczego są dziś tak bardzo potrzebne?

Z roku na rok wzrasta świadomość na temat znaczenia konopi siewnych dla ludzkiego zdrowia. To właśnie z nich wytwarza się substancję o nazwie CBD, która skutecznie leczyć może wszelkie choroby na czele z tymi cywilizacyjnymi, także nowotwory, depresje oraz choroby psychiczne. Nie powinno więc dziwić zapotrzebowanie na wszelkie produkty otrzymywane wskutek przetwarzania konopi siewnych. Idealnym rozwiązaniem byłyby hale stalowe, gdzie regularnie mogłaby odbywać się hodowla konopi wraz z produkcją ich leczniczych pochodnych. Czy doczekamy się kiedyś takiego rozwiązania?

Hale produkcyjne z konopnym biznesem

Rozpatrując, gdzie najlepiej byłoby zainwestować w hale stalowe w postaci kompleksu produkcyjnego, warto rozpatrzyć przynajmniej kilka rozwiązań. Najbardziej żyzne gleby znajdziemy we wschodniej Polsce, zwłaszcza na Mazurach i Podkarpaciu. To właśnie tam najbardziej rozkwitnąć mógłby przemysł konopny. Tereny te nie są skażone przemysłową działalnością w takim stopniu jak Śląsk czy Mazowsze. Postawione w symbiotycznych warunkach przyrodniczych hale produkcyjne zmieniłyby los nie tylko regionu, ale i całego kraju, przynosząc bogatą gałąź produktów, na których stosowaniu zyska zdrowie każdego z nas, a zwłaszcza ludzi starszych i schorowanych.

Dlaczego hale stalowe pod produkcję konopną mogą ocalić wiele żyć?

Ogólna dostępność produktów konopnych na rynku to jedno. Odpowiednia polityka reklamowa plus zaplecze do produkcji – to drugie. Zamiast sprowadzać towary od zagranicznych producentów, płacąc nierzadko podwójną marżę, moglibyśmy stawiać hale produkcyjne, w których lekarstwa i suplementy wytwarzane byłyby od absolutnych podstaw, na równie wysokim poziomie co za granicą. Zwiększona produkcja CBD, dzięki umiejętnie prowadzonej polityce, przyczyni się do wzrostu krajowego PKB, a produkty dzięki zwiększonej dostępności, a co za tym idzie, także niższej, niż dotychczas cenie, trafią do większości polskich domów, gdzie skutecznie pozwolą walczyć z chorobami każdego rodzaju i na każdym stadium. Żyjemy niestety w czasie ogromnych zagrożeń i musimy o tym pamiętać.

Idealne hale stalowe pod produkcję konopną – jakie powinny być?

Im więcej zastosowań przemysłowych znajdzie hala magazynowa – tym lepiej dla całego procesu wytwarzania produktu, w tym przypadku w postaci leku lub suplementu CBD. Hale produkcyjne powinny być więc szeroko rozbudowane, z całym zapleczem sanitarnym. Rozdzielenie na strefę szklarni, gdzie rosną konopie, a strefę typowo pracowniczą także ma ogromne znaczenie. Na szczęście konopie siewne uprawiać można także na wolnym powietrzu, co tylko zwiększa wszechstronność działań produkcyjnych. Do wytwarzania CBD niezbędne na halach produkcyjnych będą specjalistyczne urządzenia, pracujące w niskich temperaturach oraz przy podwyższonym ciśnieniu. Poszczególne sektory pracownicze odpowiadać będą za inne czynności –  wytwarzanie, testowanie, procesy syntezy, pakowanie, etykietowanie, itp.

Możesz również polubić…