tapety
Produkty

Na jakich podłożach drukowane są tapety?

Różnorodne podłoża do druku, w tym również do druku tapety, folie na szyby, papiery sublimacyjne, tkaniny do druku prezentowane są na łamach serwisu mediadodruku.pl. Jakie produkty mamy do wyboru?

Folia GF 229HTR WallMark Canvas

Jest to polimerowa folia z wytłoczonym wzorem płótna. Wysoką przyczepność zawdzięcza klejowi HighTrack Removable, który odpowiada również za inną istotną cechę jaką jest możliwość usunięcia tapety bez śladów. Inne cechy charakterystyczne tej folii to łatwość aplikacji i możliwość zadruku od krawędzi do krawędzi. Jest to folia z certyfikatem na poślizg.

Możliwe zastosowania folii to: dekoracje ścienne, druk oznaczeń, tapet i naklejek, również w miejscach, które narażone są na wilgoć oraz w miejscach, gdzie ma miejsce ruch osób przemieszczających się na boso.

Folia OragneJet TexMe

Jest to nośnik przeznaczony do produkcji grafik podłogowych oraz ściennych. Laminowanie nie jest konieczne. TextMe wystarczy jedynie zadrukować i następnie nakleić. Folia może być stosowana na powierzchnie strukturalne wewnątrz oraz na zewnątrz. Dzięki warstwie płótna bawełnianego, materiał ten – w porównaniu z folią PVC – jest bardziej miękki i elastyczny. Z powodzeniem stosowany jest na nierównych i miękkich powierzchniach, takich jak np. dywany i tapicerowane krzesła, jak również asfalcie i kostkach brukowych.

Tapeta Vesline Wally Decor Sand 290E

Jest to tapeta winylowa na podkładzie flizelinowym, którą cechuje duża wytrzymałość. Zarówno jej aplikacja jak i usunięcie są bezproblemowe. Tapeta dedykowana jest do produkcji grafik naściennych.

Tkanina dekoracyjna Vesline Silky Walldecor Fabric 220E

Jest to poliestrowa tkanina bez kleju. Charakterystyczną jej cechą jest satynowa połyskliwość i wykończenie z delikatnym splotem. Ta tkanina dekoracyjna sprawdza się w produkcji dekoracji ściennych, wiszących reklam, czy też dekoracji mebli.

Tkanina na ściany Vesline Sparkly Walldecor Fabric 240 E

To poliestrowa tkanina bez kleju. Posiada widoczną strukturę tkaniny i perłowy brokat. Przeznaczona do tworzenia dekoracji ścian, tapet, murali, dekoracji mebli.

Vesline Simple Decor Blockout Matt 285 E

Jest to materiał nowej generacji. Może być repozycjonowalny wiele razy. Cechuje go łatwość aplikacji i elastyczność, która sprawia, że materiał może być aplikowany również w miejscach problematycznych, w tym narożnikach i kna krawędziach. Jest idealnym blockoutem dzięki srebrnemu tyłowi.

Materiał może być nanoszony na powierzchnie takie jak ściany, tkaniny, ale również kontenery z tworzyw DPP, PE czy też PET. Stosowany w produkcji oznakowań, naklejek, plakatów.

Możesz również polubić…