Belle Spa & Clinic
Usługi

Belle Spa & Clinic w Warszawie

Belle Spa & Clinic to miejsce, w którym relaks łączy się z troską o piękno i zdrowie. Zatrudniamy specjalistów, wśród których znajdują się kosmetolodzy, lekarze medycyny estetycznej, masażyści, trycholodzy oraz fizjoterapeuci. Dzięki temu świadczymy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. W odpowiedzi na potrzeby Twojej skóry opracujemy spersonalizowane kuracje zabiegowe. Piękne wnętrza i ciepła atmosfera pomogą Ci się zrelaksować i oderwać od rzeczywistości. 

Belle Spa & Clinic – kompleksowe usługi

W Belle Spa & Clinic nie maskujemy problemu, z jakim się borykasz – docieramy do jego źródła. Dobieramy spersonalizowane kuracje zabiegowe, które najlepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Znajdziesz u nas również zabiegi, które pomogą Ci się zrelaksować i odpocząć. Stawiamy na wysokiej jakości kosmetyki i nowoczesne rozwiązania medyczne.

Firmowe zabiegi

W oparciu o nasze doświadczenie, sprawdzone kosmetyki opracowaliśmy zabiegi firmowe Belle Spa & Clinic.

Płynne złoto to zabieg, który obejmuje kompleksową kurację Twojego ciała. Co Cię czeka? Peeling cukrowy, masaż ujędrniający z wykorzystaniem olejku arganowego, maska przyspieszająca eliminację cellulitu i pomagająca zwalczyć nagromadzony tłuszcz w połączeniu z masażem twarzy. Skorzystaj z tego zabiegu, jeśli chcesz efektywnie zadbać o swój wygląd i podjąć walkę z cellulitem.

Magiczny dotyk stworzony został z myślą o osobach, którym zależy na odżywionej, nawilżonej i wygładzonej skórze. Ten 90-minutowy zabieg pozwoli Ci się odprężyć. Mikrokrążenie ulegnie poprawie, podobnie jak elastyczność i sprężystość skóry. Zmniejszą się obrzęki. Czego możesz się spodziewać podczas zabiegu? Najpierw skupiamy się na okolicach oczu, masujemy kark i szyję, aby pobudzić krążenie. Bransoletki Winback na nadgarstkach kosmetologa zastępują elektrody emitując energię fal radiowych. Masaż twarzy to efekty połączone z niezwykłymi doznaniami. Na zakończenie nałożymy maskę  z dużą ilością kwasu hialuronowego.

Kosmetyka twarzy i o wiele więcej…

Oferujemy wiele zabiegów z zakresu kosmetyki twarzy takich jak Intraject, Winback Beauty, autorski masaż Kobido i innych technik japońskich, inteligentne oczyszczanie wodorowe, karboksyterapia twarzy czy też mezoterapia igłowa. U nas wykonasz masaż twarzy, masaż ciała, w tym masaż wellness, masaż leczniczy, masaż sportowy, klasyczny czy wyszczuplający. W naszej ofercie znajdziesz również liczne zabiegi na ciało, zabiegi po porodzie oraz trychologiczne. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Belle Spa & Clinic! Znajdziesz nas na warszawskim Mokotowie.

Możesz również polubić…